Kerkojme nji vajze per ndarje qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 20/10/2020 12:49 Post Id: 258681

6,000 Leke


extra info
Pagesa 6,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 56.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 1150

Jemi te interesuar per nji vajze per ndarje qeraje!
Shtepia eshte shume mire e mobiluar dhe me te gjitha kushtet e pershtatshme.
Cmimi i qerase eshte 60 mije lek (te vjetra) personi.
Uje,drita dhe internet jane te disponueshme 24 ore.
Per informacione te metejshme ju lutemi te na kontaktoni ne kete numer telefoni ne whats up :
Faleminderit!