Apartament me qira 3+1+2,Rr. Barrikadave tek shkolla lidhja e prizrenit Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/10/2020 11:28 Post Id: 258985

35,000 Leke

  • Apartament me qira 3+1+2,Rr. Barrikadave tek shkolla lidhja e prizrenit


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 432

Jepet apartament me qira 3+1+2 rruga e barrikadave tek shkolla lidhja e prizrenit

Me siperfaqe 120 m2. Kati i 2

Organizohet:
•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.
• 3 dhoma gjumi
•2 tualet.

Ofrohet:
• I mobiluar
• pa kondicioner
• ne kushte shum te mira
•me ashensor.Cmimi :35000 ALL +1 muaj garanci

ID OB 030