JEPET ME QIRA 2+1 NE ASTIR Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/11/2020 14:10 Post Id: 260282

30,000 Leke

  • JEPET ME QIRA 2+1 NE ASTIR


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 108.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1274

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti poziocionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare si dhe nje ballkon. Jepet totalisht i mobiluar. Preferohen familiare. Per me teper informacion ose per nje vizite na kontaktoni !!!