Jap Garsoniere me qera. Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/10/2020 12:35 Post Id: 262573

10,000 Leke

  • Jap Garsoniere me qera.
  • Jap Garsoniere me qera.
  • Jap Garsoniere me qera.
  • Jap Garsoniere me qera.


extra info
Pagesa 10,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 20.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Vojo Kushi, Τίρανα, Αλβανία
Lexime 1593

Jap Garsoniere me qera ,totalisht te kompletuar e pershtatshme per 2persona ne katin e par te nje shtepie private me ballkone te bollshme gjelberim dhe parking .Shtepia ndodhet ne rrugen Vojo Kushi ne zonen e Kafes se rremes ne rrugen Myslym keta 2 km nga komisariati nr 4 cmimi 10 mij lek nr tel .

Njoftime te Ngjashme