Apartament me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/10/2020 13:21 Post Id: 263154


extra info
Pagesa 700 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 157.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 9

Jepet apartament me qera ne rruga e Barrikadave prane shkolles Sami Frasheri me siperfaqe 157m2, 3+1 dhe me shume. Apartamenti ndodhet ne katin katert te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. I mobiluar ne menyre bashkekohore.
Ne rast te nje kontrate afat-gjate ka negociim ne cmim. Per me teper detaje dhe nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni