Apartament 1+1+Parking per qira tek Rsd. Kodra e Diellit 1. Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/11/2020 16:28 Post Id: 263300


extra info
Pagesa 450 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 138

Apartament 1+1 per qira tek rezidenca Kodra e Diellit 1. Hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar. Totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. Ne cmim eshte i perfshire edhe 1 vendparkimi se bashku me tarifen e administrimit. Rezidenca ofron siguri dhe kushte teper te favorshme per te gjithe banoret. Sistem security he monitorim me kamera 24/24.