1+1 qender Durres

Shtepi me Qera Data: 18/10/2020 21:39 Post Id: 263320

20,000 Leke

  • 1+1 qender
  • 1+1 qender
  • 1+1 qender
  • 1+1 qender
  • 1+1 qender


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 70.00
Kati 4
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres
Lexime 326

Jepet apaartament me qera ne qender. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m2. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertese te re te pajisur me ashensor. Organizohet ne dhome ndenje me kend kuzhine e cila dalje ne ballkom, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni