Apartament 2+1, Kati , 105 m2 40,000 LEK (te KMY, Yzberisht,Tirane) Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/10/2020 19:38 Post Id: 263398

40,000 Leke

  • Apartament 2+1, Kati , 105 m2 40,000 LEK (te KMY, Yzberisht,Tirane)
  • Apartament 2+1, Kati , 105 m2 40,000 LEK (te KMY, Yzberisht,Tirane)
  • Apartament 2+1, Kati , 105 m2 40,000 LEK (te KMY, Yzberisht,Tirane)
  • Apartament 2+1, Kati , 105 m2 40,000 LEK (te KMY, Yzberisht,Tirane)
  • Apartament 2+1, Kati , 105 m2 40,000 LEK (te KMY, Yzberisht,Tirane)
  • Apartament 2+1, Kati , 105 m2 40,000 LEK (te KMY, Yzberisht,Tirane)


extra info
Pagesa 40,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Rexhep Shala, Tirana, Albania
Lexime 111

Zona/Rruga : Rruga Perlat Shala

Jepet apartament me qera 2+1, 40,000 LEK/muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat te ri, i pozicionuar ne buze rruge prane zones se KMY.
Ka pamje nga Jug-Lindja.
Ai ka mobilim te plote me nje arredim mondern, kuzhine gatimi, frigorifer, lavatrice dhe kondiconer.

Apartamenti ka gjithashtu edhe internet.

Adresa: Rruga Rexhep Shala, buze rruge KMY, Yzberisht,Tirane

Cmimi: 40,000 LEK/muaj.