Apartament me qira 1+1, Komuna e Parisit afer Kika 2 Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/10/2020 11:11 Post Id: 263591

360 Euro

  • Apartament me qira 1+1, Komuna e Parisit afer Kika 2


extra info
Pagesa 360 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 42

Jepet apartment me qira 1+1
Komuna e parisit afer kika2

Me siperfaqe 60 m2. Kati i 4, pallat i ri

Organizohet:
•Sallon dhe guzhina eshte organizuar bashke
•1 dhome gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon


Ofrohet:
• I mobiluar
•Me pllaka
• ne kushte shum te mira
•me ashensor
•me kondicioner


Cmimi : 360Euro + 2 muaj garanci

ID AGj 009