Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/10/2020 20:38 Post Id: 263646

120 Euro

  • Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare
  • Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare
  • Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare
  • Jepet shtepi me qera 1+1 kati pare


extra info
Pagesa 120 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 24.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa xhanfize keko
Lexime 306

Jepet shtepi me qera 1+1 pjeserisht e mobiluar,por nuk ka korridor ,ka tv,frigorifer,krevat tek dhe divan qe hapet ,,portmonto,,tualet,< por ka kte qe siper ne kt2 ka muzik live cdo nate dhe kur punon muzika ka zhurme ,,cmimi 140 mij.