Qera, Garsoniere brenda tek "Kompleksi Kristalit" . Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/10/2020 10:41 Post Id: 265217


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 46.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 274

Qera, Garsoniere brenda tek "Kompleksi Kristalit" .
Sip:46 m2
🛏 Dhome gjumi
🛋Ambjent ndenjie
🛎Ambjent gatimi
🛁 Tualet

📌Totalisht i investuar dhe i mobiluar.
🔺Me sistem kondicionimi.
🔺Zonë që ofron të gjitha fasilitet e nevojshme.
💰Cmimi: 300 Euro
Kati: 3 (ashensor)

📍Rruga: “Komuna e Parisit”

Kontaktoni :
📞 📧Kompas1Al@gmail.com

Adresa :
📍Rruga "Zef Jubani", Pranë Stadiumit Dinamo