Jepet me qera Apartamenti 2+1 i mobiluar plotesisht. Tirane

Shtepi me Qera Data: 28/10/2020 09:39 Post Id: 265758

30,000 Leke

  • Jepet me qera Apartamenti 2+1 i mobiluar plotesisht.
  • Jepet me qera Apartamenti 2+1 i mobiluar plotesisht.
  • Jepet me qera Apartamenti 2+1 i mobiluar plotesisht.
  • Jepet me qera Apartamenti 2+1 i mobiluar plotesisht.


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1057

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar.
Ka nje siperfaqje banimi 100 M2.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon i madh ,ambjent gatimi dhe ngrenie,
ballkon me tende dhe hapsire te bollshme,tualet,koridor dhe nje dhome e pershtatur per garderobe.
I pozicionuar prane shume fasiliteteve si markete ,stacion urbani afer ,bare dhe restorante.
Cmimi 30.000 Leke/Muaj
https://firstinvest.al/prona/jepet-me-qera-apartament-21-i-mobiluar-3/