Shtepi me qera tek Unaza e Re Tirane

Shtepi me Qera Data: 28/10/2020 08:30 Post Id: 266076

20,000 Leke


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Azem Meshi, Tirana, Albania
Lexime 1194

Jepet me qera apartament 70 m2 i perbere nga:
sallon, dhome, guzhine, banje dhe 2 ballkone. Apartmenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. Eshte i kompletuar me te gjitha paisjet Plus vend per parkim te sigurte. Cmimi 20 mije lek. Per me shume kontaktoni numrin e tel.