Apartamente 3+1 me qera Selvia prane kompleksit Halili ne Tirane (ID 4231179) Tirane

Shtepi me Qera Data: 04/11/2020 11:34 Post Id: 267125


extra info
Pagesa 650 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 141.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Selvia, Albania
Lexime 46

Property ID :4231179

Selvia prane kompleksit Halili , Apartament 3+1 me qera, ne pallat te ri , siperfaqe 141,5 m2 me hipoteke dhe 177.4 m2 total, i mobiluar me te gjitha, kati 9 jo i fundit( me ashensor), i mire admininstruar, me koridor shperndares, e gjitha me parket, 3 dhoma( 2 dhoma gjumi + 1 dhome studimi), kondicioner ne cdo dhome, 2 tualete te medha me aspirim, 3 ballkone( nje ballkon i madh ne forme verande e mbuluar me tende + 2 ballkone te vegjel), sallon ndenjie i madh + kuzhine me vehte, Orientim me diell.

Jepet me qera 650Euro i diskutueshem (preferohen familjar).