Jepet 1+1bosh te porcelani Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/02/2021 20:31 Post Id: 269505


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 480

Shtepia ndodhet prane shkolles Hasan prishtina, eshte banese 1 kateshe e sapo perfunduar me punime cilesore hidro dhe termoizolim. Perbehet nga dhoma e ndenje, dhoma e gjumit dhe 1 tualet. Jepet bosh vetem me kuzhinen pa elektroshtepiake. E pabanuar me pare.