Apartament me Qera 2+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/11/2020 15:30 Post Id: 270401

30,000 Leke

  • Apartament me Qera 2+1
  • Apartament me Qera 2+1
  • Apartament me Qera 2+1
  • Apartament me Qera 2+1
  • Apartament me Qera 2+1
  • Apartament me Qera 2+1
  • Apartament me Qera 2+1


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 388

Jepet Apartament me Qera 2+1
kati 4
Astir (prane viles L)
Mobiluar & pabanuar me pare
Kerkohen persona serioz dhe me afat te gjate.
Cmimi : 30.000 leke i padiskutueshem.
Per me shume info :
Cel & WhatsApp & Viber