ASTIR, JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/11/2020 12:16 Post Id: 275523

30,000 Leke

  • ASTIR, JEPET APARTAMENT ME QERA  2+1!


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa teodor keko
Lexime 100

Astir, jepet me qera super apartament 2+1.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri, me ashensor.
Ka mobilim shume te mire, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, sallon, kuzhine dhe ballkon.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!
AGJENSIA "REAL HOME"