Jepet apartament 2+1 me Qira Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/11/2020 11:59 Post Id: 276915

21,000 Leke

  • Jepet apartament 2+1 me Qira
  • Jepet apartament 2+1 me Qira
  • Jepet apartament 2+1 me Qira
  • Jepet apartament 2+1 me Qira


extra info
Pagesa 21,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 100.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 81

Ofrohet apartament 2+1 me qira, "Astir", apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile private. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti organizohet ne sallon dhe ambient gatimi, te ndara nga njera-tjetra,dy dhoma gjumi, dhe nje tualet.
Per nje vizite ne prone, me kontaktoni!