Jepet shtepi me qera, kat i 1 shtepi private Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/11/2020 17:15 Post Id: 277150

20,000 Leke


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 100.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 283

Ka 3 dhoma, guzhin dhe sallon te ndara 1 dhom gjumi dhe 1 banjo, dhe 1 vend parkim.