APARTMENT 2+1 ME QIRA TE RR. KAVAJES Tirane

Shtepi me Qera Data: 06/04/2021 11:49 Post Id: 280197


extra info
Pagesa 450 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 134

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane xhamise. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne Living Room dhe ne dy dhomat e gjumit. Ka nje ballkon dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne nje pallat egzistues ne katin e 3. Per me shume informacion mbi prone jeni te lutur te na kontaktoni.