Apartament me Qera 2+1 tek Astiri 21.000 lek Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/01/2021 17:06 Post Id: 285319


extra info
Pagesa 21,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astiri
Lexime 766

Jepet me qera apartament 2+1, 90m2, tek Astiri 21.000 leke i padiskutueshem
Apartamenti ndodhet ne katin e katert , ne nje zone te mireadministruar ku ofrohet akses per te gjitha sherbimet. Ka ndricim dhe drite te mire natyrale i organizuar ne nje salon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni