2+1+2WC+2Bllk, Gjigand (110 m2) Kristali - PARKET | Ashensor | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Ndricim Perfekt Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/09/2019 12:40

2 + 1 + 2WC + 2Black, Giant (110 m2) Crystals - PARKET | Elevator | New and Quality Furniture | Perfect Lighting

Super 2 Bedroom Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC + 2 Balconies (110 m2) at Crystal Center (Tringu) in New Building with Elevator | Paved with PARKETS and Tiles | Completely New Furniture | Air Conditioner | Perfect Lighting Giant Space With Regular Planning | Thermal insulation | Waterproofing | Painted Walls With Quality Paint | Super Comfortable Corner Sofa, Plasma TV and Everything Else Completed Bedrooms | Quality Toilets Toilets | All Functional Installations

Q1333

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 living room + 1 kitchen
- 2 toilets
- 1 corridor
- 2 balconies

- TOTAL SIP: 110 m2
- SIP NETO: 98 m2
- FLOOR: 2
- The New Palace
- Year of construction: 2012

Characteristics:

- Apartment 2 + 1 + 1wc + 2 balloons
- New Quality Furniture & Modern
- Uninhabited ******
- Quality flooring
- CONDITIONER
- Economic Inverter air conditioners
- All new equipment (Expensive brands: Wirlpool, Electrolux)
- Clear panoramic view
- High natural light all the time
- Orientation: JL - JP; L - P etc.
- Acoustic insulation
- Thermal insulation
- Waterproofing
- Quiet neighborhood with family residents
- Very safe neighborhood
- Wood Furniture
- Advanced lighting system
- New Salon & New Corner
- Wooden Doors
- Armored Door
- HD TV
- Microwave
- Pianure + Aspirator
- Double glazed quality windows
- High quality sanitary (More expensive brands eg: Spanish etc.)
- toilet with hood

- Quality Electrical Installations
- High quality new hydraulic installation

- Facilities near
- Access to Public Transport

Price: 370 Euro or 45,000 Leke

* Advance (MASTER GUARANTEE): 1.5 MONTHS

Tel or Whatsapp: 0684780043


130 971

09 17 2019


Pagesa 370 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania
Lexime 131424

Jepet me Qera Apartament Super Cilesor 2+1+2WC+2Ballkone (110 m2) tek Kristal Center (Tringu) ne Pallat te Ri me Ashensor | Shtruar me PARKET dhe Pllake | Mobilim Teresisht i Ri | Kondicioner | Ndricim Perfekt | Hapesire Gjigande me Planimetri te Rregullt | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Lyera me Boje Cilesore | Soxhorno me Kend Super Komod, TV Plazma dhe Gjithcka tjeter | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualetet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1333

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualete
- 1 korridor
- 2 ballkone

- SIP TOTALE: 110 m2
- SIP NETO : 98 m2
- KATI: 2
- Pallat i Ri
- Viti I ndertimit: 2012

Karakteristika:

- Apartament 2+1+1wc+2ballkone
- Mobilim Cilesor i Ri & modren
- I pa banuar me pare******
- Parket cilesore
- KONDICIONER
- Kondicionera Ekonomike Inverter
- Pajisjet te gjitha te reja (Te markave me te shtrenjta: Wirlpool, Elektrolux)
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JL – JP ; L – P etj.
- Izolim akustik
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte
- Mobilim Druri
- Sistem ndricimi I avancuar
- Sallon I ri & Kend i Ri
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Televizor HD
- Mikrovale
- Pianure + Aspirator
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Sanitare shume cilesore (Te Markave me te shtrenjta / psh: Spanjolle etj.)
- tualeti me aspirator

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 370 Euro ose 45,000 Leke

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp:


130971

17/09/2019