Liqeni - Kopshti Zoologjik - Ultra 3+1+2WC+2Bllk - Arreduar me Shije (Kolltuqe me Porosi) dhe Cilesi Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/10/2020 19:05 Post Id: 28548


extra info
Pagesa 450 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 145.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Liqeni Artificial, Kopshti Zoologjik, Tirane
Lexime 214054

Ultra Apartament 3+1+2wc+2ballkone Me Shume Shije Ne Mobilim Bashkekohor Tek Liqeni - Zologjiku | Cdo Gje E Re Dhe Cilesore | Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicioner 18 | Kuzhine Me Vete, Me Super Pamje

Q2423

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine Me Vete
- 3 Dhoma Gjumi
- 2 Korridor
- 2 Ballkon
- 2 Tualete

- Sip Totale: 145 M2
- Sip Neto : 130 M2
- Sip Perbashket : 15 M2
- Kati: 4
- Katet E Pallatit: 6
- Pallat : I Ri
- Viti Ndertimit : 2011

Karakteristika :

- Jepet Me Qira Ultra Apartament 3 + 1 + 2 Wc + 2 Ballkone Me Shume Shije Ne Mobilim Bashkekohor
- Locationi : Liqeni - Zologjiku
- Cdo Gje E Re Dhe Cilesore
- Hapesire E Mire
- Dritaret Dopio Xham Plastiko Me Grila T
- Kondicioner 18
- E Sapo Lyer
- Kolltuqet Marre Me Porosi Dhe Cilesore

- Kuzhina Eshte Me Vete Me Lavastovilje , Friogrifer , Pianure , Sobe , Mikroval , Shtryllse Me Firma Nga Me Te Mira & Ka Dalje Ne Ballkon

- Tualetet Me Ajerim Natyral Me Hapesire , Pasqyer , Bolieri I Ri , Gabin Dushi E Re , Dushi Cilesore & Uje Drita 24 Ore

- Dhomat E Gjumit Jane Te Pajisura Me Krevat Te Rinje Dhe Dushek Te Paperdorur Ne Qese

- Pallati Eshte I Ri , Cilesore , I Mire Administruar Me Njerze Familjar

- Cmimi : 450 Euro Neto

- Per Me Shume Info Kontakt Ne Whatsapp:

213995

26/10/2020