Ambient zyre 2+1 me qira tek qendra Kristal Center Tirane

Shtepi me Qera Data: 04/03/2021 16:19 Post Id: 287040


extra info
Pagesa 380 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 120.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Qendra Kristal
Lexime 3062

Zyre me qira i organizuar ne 3 ambiente pune dhe 2 tualete .
Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyre Kontabiliteti, Marketimi, Arkitekture, etc.
Per nje shoqerim ne prone me kontaktoni.