Rr. Stavri Themeli jepet me qira apartament 1+1. Tirane

Shtepi me Qera Data: 07/04/2021 18:09 Post Id: 289680


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 67.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Stavri Themeli
Lexime 151

Jepet me qira apartament 1+1 i pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar ne ambient gatimi dhe sallon ndenje, dhome gjumi, tualet.
Siperfaqe 67 m2.
I kompletuar me te gjitha kushtet dhe pajisjet eleketroshtepiake.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!