Apartament me Qera 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/01/2021 11:56 Post Id: 290853

20,000 Leke

  • Apartament me Qera 1+1
  • Apartament me Qera 1+1
  • Apartament me Qera 1+1
  • Apartament me Qera 1+1


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 1235

Jepet Apartament me Qera 1+1 ,60m2, kati 5 , pallat i ri ashensor .
I pa mobiluar vetem kundrabufe.
Vendodhja : Don Bosko
Kerkohen persona serioz dhe me afat te gjate.
Per me shume info :
Cel & WhatsApp & Viber