Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni i thate Tirane

Shtepi me Qera Data: 01/03/2021 16:18 Post Id: 293039


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti, Albania
Lexime 2730

☑️Jepet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Liqeni i Thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje Perfekte


☑️Apartamenti perbehet nga

🔹 2 dhome gjumi

🔹 1 sallon

🔹 1 kuzhine

🔹 1 Tualet me dritare

🔹 1 Ballkon


☑️Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe ka nje Lokacion Perfekt pasi ndodhet ne nje zone shume te qete tek Liqeni , Ku ke dalje direkt ne Unaze te madhe ne zone ke Supermarkete, Dyqane , Lokale, Restorante , kopshte , cerdhe , shkolla , Universitete etj