Vil me qera bosh ose e mobiluar Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/01/2021 10:09 Post Id: 293206


extra info
Pagesa 25,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 111.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa astir
Lexime 412

Jepet me qera vila 2+1+2 tualete, e pershtatshme per familje ose goca.
Apartamenti eshte i mobiluar ose bosh dhe i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,dy ballkon,koridor dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e dyte vil private
Cmimi:250 Euro(e mobiluar)
Cmimi:25000 Lek(bosh)