Vendndodhje PREMIUM: Fiks te Statuja te Sheshi Wilson 1+1+Bllkn ( Shfrytezohet Tarraca)** me Internet Perfshire Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/10/2020 22:39 Post Id: 29722


extra info
Pagesa 400 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania
Lexime 281659

1+1+Ballkon 94m2 super i madh, tek Sheshi Willson ( Ka vendndodhjen me PREMIUM- Fiks Fiks te Sheshi Wilson me SUPER PAMJE) | Ka mundesi qe te shfrytezohet Tarraca****- Perfshire Interneti ne Cmim +++ dhe shume Lehtesira te tjera - i Kompletuar, Pjese e nje Pallati te Ri me Ashensor | Parket Laminat | Kondicioner INVERTER ne Cdo Dhome CMIMI ESHTE SUPER OKAZION , DHE VENDODHJE IDEALE ME PAMJE TE LIRE

Q2417

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

- Sip TOTALE: 94 m2
- SIP Neto: 85 m2
- KATI: 8
- KATET E PALLATIT:8
- ASHENSOR: PO

Karakteristika:

• ZONE FANTASTIKE *
• Zone shume e frekuentuar***
• Administrim perfekt
• Ashensor me chip
• Shkalle me hapsire te madhe dhe me banore familjar
• Siguri absolute ne cdo ambjent te perbashket
• Apartament me Ndricim Natyral gjate gjithe dites
• Strukture e mire shtepie
• Apartament i shtruar totalisht me parket Laminat
• Apartament i pajisur me kondicioner Inverter ne cdo dhome
•Televizor plasma 32 polesh SAMSUNG
• Frigorifer dykatesh
• Furre gatimi AEG
• Pianur AEG
• Tavoline + karrige ngrenieje te reja
• rrugica dhe tapete te reja
• Dhome gjumi me hapesire te madhe dhe me dyshek cilesore
• Dollap rrobash gjigand me pasqyre dhe me shine


• Dyerdritare dopjoxham dhe me grile
• Tualeti i pajisur me hidrosanitare cilesore dhe me dritare ajrimi
• Lavatrice gjermane AEG
• Fasilitet me rrugen kryesore, shkolle, qender, supermarket, farmaci, urban, bar/restorant, etj...


Cmimi: 400 euro ( I Padiskutueshem*) Cmimi ka qene 450 Euro
Ne Cmim perfshihet dhe INTERNETI & Faturat e Ujit jane FIKSE

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose WhatsApp:

281111

22/10/2020