2+1 (Xhamia e Tabakeve - Shk. Baletit ) i Mobiluar | Parket tek Dh. e Gjumit | Hapesire me Ndricim Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/04/2020 20:45

2 + 1 (Tabak Mosque - Ballet School) Furnished | Flooring in Dh. of Sleep | Lighted Space

Apartment for Rent 2 + 1 at Tabakej Mosque (Ali Demi Street after SE BALTITI School) Preferred Area | Furnished | Flooring in the Bedroom | Ample Space With Perfect Lighting Aluminum Window Shutters | Completed Kitchen | Toilet with Quality Sanitary | All Quality Installations

Q1828

Partition data:

- 1 Bedroom
- Soxhorno + kitchen
- 1 toilet
- Living room
- balcony

- MORTGAGE: YES
- TOTAL SIP: 60 m2
- SIP NETO (internal):
- FLOOR: 3
- FLOOR FLOORS: 5
- Palace I @ existing
- Year of construction:
- ELEVATOR: No

Characteristics:

- The apparatus is located in a super nice area
- FiX MAIN ROAD
- BEFORE ATSH
- NEAR THE TABLET GLASS
- THE AREA IS RESIDENTIAL BY PEOPLE WITH HIGH ECONOMIC STATUS AND “OLD TIRANA” AUTOKTONS
- 2MIN FROM THE CENTER
- INTRODUCTION TO THE PALACE HAS THE FRUIT MARKET OF VEGETABLES

- Pancake + microwave oven “ANUSSI”
- FROGORIFER 2 FLOOR “LG”
- Washing Machine "HUNDAY"
- Plasma TV "Hunday"
- ALUMINUM GRINDERS WITH GRILLS
- BEDROOM BED WITH FLOORING AND "GIANT" DOUBLES
- LARGE TOUET AND FITNESS WITH NEW PUZZLE SANITARY

Price: 255 Euro or 33,000 Leke

* Advance (MASTER GUARANTEE): 1.5 MONTHS

Tel or WhatsApp: 0697940864214 107

03 29 2020


Pagesa 255 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 215734

Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Xhamia e Tabakeve (Rr. Ali Demi mbas shkolles SE BALETIT ) Zone e Preferuar | i Mobiluar | Parket tek Dhoma e Gjumit | Hapesire e Bolleshme me Ndricim Perfekt | Dritare Alumini me Grila | Kuzhine e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Cilesore

Q1828

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Dhome Gjumi
- Soxhorno+ kuzhine
- 1 tualet
- Dhome ndenjeje
- ballkon

- HIPOTEKE : PO
- SIP TOTALE:60 m2
- SIP NETO (e brendhme) :
- KATI:3
- KATET E PALLATIT: 5
- Pallat / I@elzistues
- Viti I ndertimit:
- ASHENSOR: Jo

Karakteristika:

- APARATAMENTI NDODHET NE ZONE SUPER TE MIRE
- FiX NE RRUGE KRYESORE
- PERBALL ATSH
- NE KRAHE TE XHAMISE SE TABAKEVE
- ZONA ESHTE E BANUAR NGA NJEREZ ME STATUS TE LARTE EKONOMIK DHE AUTOKTONE “TIRANAS TE VJETER”
- 2MIN LARG NGA QENDRA
- NE HYRJE TE PALLATET KA TREGUN E FRUTA PERIMEVE

- Soba e pianur+ mikrovale “ANUSSI”
- FROGORIFER 2 KATESH “LG”
- Lavatruce “HUNDAY”
- TELEVIZOR PLAZMA “ HUNDAY”
- DRITARE ALUMIN ME GRILA
- DHOMA E GJUMIT E SHTRUAR ME PARKET DHE ME DOLLAPE “GJIGANDE”
- TUALETI I MADH DHE I PAJISUR ME SANITARE POTHUAJSE TE REJA

Cmimi: 255 Euro ose 33,000 Leke

*Paradhenie (GARANCI ME PRONARIN ): 1.5 MUAJ

Tel ose WhatsApp:214107

29/03/2020