Ndarje Qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/02/2021 13:25 Post Id: 302418


extra info
Pagesa 13,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Tirana, Albania
Lexime 269

Pershendetje
Jam nje zonje me nje femije dhe Kerkoj nje vajze/1 zonje per ndarje qeraje.
Shtepia eshte 1+1 e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme. Cmimi per person eshte 13 000 leke te reja. Shtepia ndodhet ne Xhamllik dhe ka afer te gjithe facilitetet e nevojshme.
Nr kontakti