Qera, Apartament 3+1, Rruga Sami Frasheri Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 19:07 Post Id: 303384


extra info
Pagesa 500 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 137.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 50

• Kati 5
• Siperfaqja e apartamentit : 137 m2
• Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon:
• Salloni Ndenjes
• Kuzhina
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Korridor shperndares
• 3 Ballkone.
• Pallat i ri
• 4 Kondicionere
• Kubature e rregullt