APARTAMENT ME QIRA TEK PAZARI I RI Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 22:55 Post Id: 303401


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 59

Super apartament 2+1 per qira ne fund te Rruges Xhorxh W Bush, ose perballe Toptanit.
Apartamenti eshte i organziuar me nje sallon te bollshem,dy dhoma gjumi ,1 tualet dhe verande me pamje nga Dajti.
Orientimi eshte lindje.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Interneti i perfshire ne cmim.
Lirohet me 5 mars.