APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI ME QERA,KODRA E DIELLIT Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 19:13 Post Id: 304527


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 271.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania
Lexime 142

Jepet me qira penthouse 3+1+2 me siperfaqe 271m2 , ndodhet ne Rrugen Bill Klinton , Kodra e Diellit , ne nje nder zonat me te mira te Tiranes.

Organizohet nga tre dhoma gjumi , nje sallon i perbashket me ambjentin e gatimit , dy tualete , verande e bollshme. Ofrohet totalisht i investuar me parket druri ne te gjithe ambjentin , i mobiluar ne detaje me cdo gje te nevojshme dhe cilesore.me stil bashkekohor Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar , familjare dhe ka akses te mire me qytetin . Ndodhet ne katin e 6 me ashensor privat . Gjithashtu ofrohet edhe mundesi parkimi per 2 makina.


Cmimi: 1,000 EUR