Jepet apartament me qira 2+1 tek 21 dhjetori prane mullirit te vjeter Tirane

Shtepi me Qera Data: 07/04/2021 11:09 Post Id: 304965


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 122

Jepet apartament me qira 2+1 tek 21 dhjetori prane mullirit te vjeter

Me siperfaqe 70m2. Kati 2

Organizohet:
•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.
• 2 dhoma gjumi
•1 tualetOfrohet:
•I mobiluar
• ne kushte shume te mira
•zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete
•orientim i mire
•me pllaka

Cmimi : 35.000 ALL+ 1 muaj garanci


ID MM 080