Apartament me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/02/2021 07:38 Post Id: 305515


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa rruga Hasan Vathi
Lexime 1293

apartament 1+1 e kompletuar dhe arreduar ka edhe vend parkim per makine .