Jepet apartament me qera 1+1, rruga Dritan Hoxha, Laprake, prane procredit bank. Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 15:21 Post Id: 306683


extra info
Pagesa 320 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 11

Jepet apartament me qera 1+1, rruga Dritan Hoxha, Laprake, prane procredit bank.

Me siperfaqe 60 m2. Kati i 4 i nje palllati te ri me ashensor. (Ndertim i ri, v.2019 ) (Totali i kateve 8)

Organizohet:
•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara se bashku.
•1 dhome gjumi
•1 tualet
• 1 ballkon

Ofrohet:
• e mobiluar (punime cilesore dhe mobilim i mire)
• ne kushte shume te mira (pajisjet elektroshtepijake te reja)
• gjendja e re
• orientimi jug - lindje
• me kondicioner
• me ashensor


Cmimi : 320 Euro/Total ne muaj. + 1 muaj garanci

ID KT 045