Jepet apartament me qira 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/02/2021 10:17 Post Id: 306731


extra info
Pagesa 20,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Zonja Curre, Tirana, Albania
Lexime 117

Jepet apartament me qira 1+1 tek Rr zonja curre minibashkia nr2

Me siperfaqe 60m2. Kati 4

Organizohet:
•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.
• dhom gjumi
•1 tualet
• ballkon


Ofrohet:
• I pa mobiluar
• ne kushte te mira
•zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete
•orientim i mire
•me pllaka


Cmimi : 20.000 All + 1 muaj garanci


ID MM 089