APARTAMENT 1+1 BOSH PER QERA PEDIATRIA Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/02/2021 15:29 Post Id: 307102


extra info
Pagesa 25,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 67.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Lexime 94

Jepet apartament me qera 1+1 me siperfaqe 67m2. Ndodhet , Rruga Bardhyl prane Spitalit te Femijeve. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet. Ofrohet bosh vetem me kundrabufene dhe ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati me ashensor.

Cmimi: 25.000 leke