Jepet apartament me qira 1+1 tek ish parku perball policis bashkiake Rr ylbere bylykbashi Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 14:07 Post Id: 307751


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 57.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ylbere Bylykbashi, Tirana, Albania
Lexime 110

Jepet apartament me qira 1+1 tek ish parku perball policis bashkiake Rr ylbere bylykbashi

Me siperfaqe 57m2. Kati 4

Organizohet:
•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.
• dhom gjumi
•1 tualetOfrohet:
• I mobiluar
• ne kushte te mira
•zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete
•orientim i mire
•me pllaka


Cmimi : 35.000 ALL + 1 muaj garanci


ID MM 094