Jepet me qera gasioniere , e mobiluar perfekt. Tirane

Shtepi me Qera Data: 20/02/2021 17:51 Post Id: 307767


extra info
Pagesa 18,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 38.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania
Lexime 601

Jepet me qera gasioniere e mobiluar perfekt dhe ne gjendje shume te mire . Pjese e nje vile 4 katshe, prane xhamllikut.