Super apartament per qira 2+1 Rruga Panorama 700Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 19:26 Post Id: 307802


extra info
Pagesa 700 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania
Lexime 57

Jepet me Qera SUPER Apartament 2+1 tek Kompleksi Panorama 2.


Pershkrime mbi Apartamentin:

• Ndodhet ne katin e 5-te
• Siperfaqja:: 120m2
• Ballkon
• I mobiluar
• Preferohen Familiare


-Apartamenti eshte i Mobiluar i Gjithi me mobilje te gjitha te Reja si dhe te Modeleve te fundit.

-Ka nje Ballkon te madh i cili esht i Perbashket per te 3 dhomat.

-Ndodhet tek Kompleksi Panorama 2 ; Rruga Panorama.

- Apartamenti ndodhet ne nje zone te Aksesueshme dhe te preferuar per banim.

Cmimi: 700Euro i diskutueshem
Per me shum informacion ose per ta vizituar, na kontaktoni