Jepet garzoniere me qera, tek rruga androkli Kostallari, mbrapa hipotekes.. Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/02/2021 17:24 Post Id: 307975


extra info
Pagesa 22,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Androkli Kostallari, Tirana, Albania
Lexime 305

Jepet garzoniere me qera, tek rruga androkli Kostallari, mbrapa hipotekes.

Me siperfaqe 35m2. Kati i 1 i nje pallati.

Organizohet:
•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku
•1 dhome
•1 tualet

Ofrohet:
• i mobiluar
• me pllaka
• zone e mire dhe e qete
• ofrohet dhe per biznes


Cmimi : 22.000 Leke/Total ne muaj. + 2 muaj garanci
Cmimi per shitje 57.000 Euro Total I Diskutueshem

ID KT 056