Jepen me qera apartament 1+1 siper tregut te vjeter eleltrik, tek rruga Mihal Grameno.. Tirane

Shtepi me Qera Data: 24/02/2021 17:25 Post Id: 308235


extra info
Pagesa 22,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
Lexime 566

Jepen me qera apartament 1+1 siper tregut te vjeter eleltrik, rr. Mihal Grameno.

Me siperfaqe 60m2. Kati 2 i nje vile private.

Organizohet:
•Salloni dhe kuzhina jane te organizuara sebashku
• 1 dhome gjumi
•1 tualet
•1 ballkonOfrohet:
• I mobiluar
• ne kushte te mira
•zone e qete
•me pllaka
•me parket

Cmimi : 22.000 Leke/Total ne muaj


ID KT 059