Apartament 2+1 per qira tek Kompleksi MAGNET Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/02/2021 09:16 Post Id: 308310


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Lexime 140

Apartament 2+1 per qira tek Kompleksi MAGNET 350Euro/muaj
Apartamenti ndoedhet ne nje nder komplekset me cilesore ne Tirane
Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ka nje mobilim te ri
Orgnizohet ne 1 soxhorno me ballkon 1 kuzhine gatimi dhe ngrenie 1 korridor te gjate qe te lidh me 2 dhomat e gjumit dhe tualetin .
Ndricohet nga dielli pjesen me te madhe te dites gje qe e ben te jete nje apartamnet shume i ngrohte
Gjithashtu ka planimetri te rregullt te dhomave goxha spacioze dhe nje pamje fantastike nga ballkoni ne brendesi te kompleksit
Kompleksi ofron ne brendesi te tij cdo fasilitet te nevojshem per nje jetese komode