Jepet me Qera Apartament 1+1 , Don Bosko Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/03/2021 10:59 Post Id: 308315


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 143

Jepet me Qera Apartament 1+1 tek don bosko ,pran kishes , 75 m2 kati i 7 ne pallat te ri me ashensor , Apartamenti orgabizohet me dhome gjumi , sallon ndenje , ambienti organizohet me tualet dhe kondicjoner , plus ballkon , cmimi300Euro