Jepet 1+1 me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/02/2021 19:53 Post Id: 308377


extra info
Pagesa 27,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania
Lexime 448

Jepet shtepi 1+1 me qera 55m2 ne Laprake Pas Klinikes Globe 40 metra nga stacioni i autobusit.E pa dhene me para me qera.Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe e mobiluar.Cmimi 270 mije leke