Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 28/02/2021 19:25 Post Id: 308415


extra info
Pagesa 6,500 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 307

Jemi te interesuara per nje vajze per ndarje qeraje.
Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha kushtet e pershtatshme, 2+1, dy banjo dhe dy ballkone.
Ndodhet ne katin e dyte , drita dhe uje 24 ore.
Qeraja 6500 leke per person
Adresa kompleksi Ana, pas big market, mbi qytet studenti.