Shtepi me qera 2+2+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 11:01 Post Id: 308463


extra info
Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Besim Alla, Kashar, Albania
Lexime 35

Jepet shtepi me qera.
Totalisht e mobiluar dhe e pabanuar asnjehere.Shtepia ka 2 dhoma gjumi,te dyja dhomat kane ballkon,2 tualete dhe kuzhina.Elektroshtepiaket jane shume cilesore, te reja dhe te paperdorura.