APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE DON BOSKO! Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 22:54 Post Id: 308741


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 84.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 31

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri pjese e nje kompleksi. Ka nje siperfaqe 89 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje, ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte me orientim lindje .
Zona ne te cilet ndodhet apartamenti te ofron te facilitet per nje jetese sa me komode si supermarkete ,cerdhe , shkolla, restorante.
Per me shume informacion ju ftoje te me kontaktoni.