APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE HARRI FULLTZ Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 22:54 Post Id: 308745


extra info
Pagesa 380 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 53.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania
Lexime 61

Jepet me qera apartament 1+1 perballe shkolles HARRI FULLTZ
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i investuar, ne elektroshtepiake-mobilim-hidosanitare te reja . Apartamenti eshte i pabanuar me pare.)
Ndodhet ne nje ndertim ekzistues buze rruges kryesore me akses te menjehershme ne unaze.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni.