Jepet me qera apartament 2+1 ne qender Durres

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 22:54 Post Id: 308746


extra info
Pagesa 25,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 85.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Qender
Lexime 99

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje se bashku me guzhinen,1 tualet si dhe 1 ballkon.Ofrohet i pa mobiluar.Ambienti mund te jete i pershtatshem edhe per klinike ose zyre